מייקרוסופט הכריזה על 31 אתרי Edge חדשים – וביניהם ישראל!

שתפ/י את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

גישה מהירה ואמינה לשירותי הענן, האפליקציות והתכנים הדיגיטליים הינה גורם חיוני להצלחת העסק. שיהוי (Latency) בעת גישה לשירותים מבוססי ענן יכול להוות מחסום לשימוש בענן. ברוב המקרים Latency נגרם כתוצאה מחיבורי אינטרנט שאינם מותאמים לעבודה בענן הציבורי בימינו. באמצעות פריסה והפעלת אתרי קצה (Edge Sites) גלוביים ואסטרטגיים, מיקרוסופט מאיצה באופן דרמטי את הביצועים והחוויה בעת שימוש באפליקציות, גישה לתוכן או לשירותים כמו Azure ו- Office 365 בענן של מיקרוסופט.

אתרי הקצה מאיצים את ביצועי הרשת דרך נקודות גישה מקומיות אל רשת התקשורת הגלובלית של מיקרוסופט וממנה, ומאיצה עד כ פי 10 את הגישה לתכנים ושירותי ענן ממיקרוסופט.

ביותר משני עשורים שבהם מייקרוסופט בונה את תשתית האינטרנט הגלובאלית שלה ברחבי העולם, מייקרוסופט הבינה את החשיבות הקריטית של אתרי קצה למען תפקוד תקין של עסקים.

באוגוסט 2019 מייקרוסופט הכריזה על הוספה של 31 אתרי קצה חדשים, כך שבסך הכל מייקרוסופט מחזיקה במעל 150 אתרי קצה ביותר מ50 מדינות ברחבי העולם. בזכות אתרי הקצה, משתמשים ברחבי העולם יכולים להינות משימוש בשירותי הענן בLatency הנמוך מ- 30 אלפיות השנייה. בהכרזה הזו מיקרוסופט ממשיכה להציע ללקוחות הענן הציבורי את הרשת הגלובלית המהירה והנגישה ביותר, דבר המקנה יתרון תחרותי עבור ארגונים, ושיפור שביעות הרצון של לקוחותיהם.

שדרוג זה המהווה חלק משיפור השירות של מיקרוסופט ללקוחותיה בארץ, פותח הזדמנות לפתרונות נוספים הזמינים ב- Azure אשר נוכל להציע ללקוחות בארץ, בעיקר SMB.

לקריאה נוספת

נגישות