שתפ/י את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

בזמנים המודרניים, בתי עסק מכל התחומים נתקלים באתגרים חדשים בהגנה על המידע הפנימי שלהם שלא התקיימו עד לאחרונה. עם המכשירים החכמים האישיים של עובדיהם, צוותי ה-IT מתקשים לחזות, לזהות ולתפעל איומים חדשים שבמקרים רבים נעשים ללא ידיעת המשתמש המהווה סיכון.


Microsoft Intune
(בעבר Windows Intune) הוא הרכיב בחבילת ה-EMS או Enterprise Mobility & Security המסייע לצוות ה-IT בארגון לנהל מכשירים ניידים, אפליקציות בנייד, אפליקציות בתחנות נייחות ותנאי גישה למכשירים.
Intune משתלב עם רכיבים נוספים של ה-EMS, כמו Azure AD ו-Azure Information Protection לניהול זהויות והגנה על מידע.

פירוט המבנה של Microsoft Intune ועבודה עם שירותים נוספים של Microsoft


היכולות המרכזיות של Microsoft Intune הן:
בקרה על גישת משתמשים למידע: Intune מסייע להקל על המשתמשים לגשת למידע פנים ארגוני, אפליקציות ומשאבים, כאשר בו-בזמן המשתמשים והמידע נותרים מוגנים – זאת באמצעות מנגנוני אימות ההתחברות הרב שלביים של משתמש אחד לכמה מערכות באותו מכשיר, ניהול הרשאות הגישה של המשתמשים למידע ועוד.

ניהול מכשירים: עם תמיכה במערכות הפעלה רבות ומגוונות, Microsoft Intune הוא התשובה למדיניות ה-BYOD, Bring Your Own Device, ההולכת ונעשית שכיחה בימינו. כמובן, ניתן לחסום מכשירים שאינם מנוהלים ב-Intune ושאינם עומדים בנהלי האבטחה של הארגון.

ניהול אפליקציות: Intune מאפשר להתיר ולחסום התקנת והפעלת אפליקציות במכשירי הקצה.

Data Loss Prevention: באמצעות ממשק הניהול של השירות, ניתן לנטרל פעולות במכשירי הקצה שעלולות לגרום לדליפת מידע כמו העתק, גזור, שמור בשם ועוד.

ישנו המון מידע על Microsoft Intune ברשת, לנוחיותכם ריכזתי כמה סרטונים ומאמרים כדי להבין כיצד ניתן להתחיל להעזר בכלי החזק הזה.

 

להדרכה בנושא פריסת Intune:

https://www.youtube.com/watch?v=ZfHhXYLGYe0

למידע נוסף ומחירים:

https://docs.microsoft.com/en-us/intune/introduction-intune

https://www.microsoft.com/en-us/cloud-platform/microsoft-intune

קחו חלק במהפכת הענן

לקריאה נוספת

נגישות